Tokyo Ghoul

Anime jest o świecie, w którym istnieją istoty zwane ghoulami, które żywią się ludzkim mięsem, a wyglądem nie różnią się od ludzi. Tokyo jest podzielone na dzielnice, w których pobyt ghouli nadzorują ,,gołębie", inaczej — tropiciele ghouli. Kaneki Ken na skutek pewnego wypadku staje się półghoulem. Pewne ghoule, które spotkał, pomagają mu zrozumieć i nauczyć się, co znaczy być ghoulem, a sam Kaneki Ken przekona się czy ich świat jest naprawdę zły. Fabuła anime skupia się głównie na tym jak Kaneki Ken poznaje świat ghouli oraz sam stara się zaakceptować nowego siebie

Załóż konto i oznacz odcinek jako obejrzany!
 1. Izaa

  Izaa

  Kocham to

  +1
 2. Janusz sracz

  Janusz sracz

  .

  0
 3. Reuther

  Reuther

  .

  0
  8,0 rating
 4. mavx

  mavx

  Po mimo tego, że między mangą a anime znajdziemy wiele różnic, to TG pozostaje jednym z moich ulubionych anime

  0
  10,0 rating
 5. Avatar

  jedno oki krul

  supcio anime, powrut kanekiego byl swietnym wontkiem jesli hodzi o calokrztalt anime!!! pozdrawiam z rodzinkom, ogladamy wlasnie kinuwke tokyo ghoul; jack ;DD

  +1
  10,0 rating
 6. Avatar

  jedno oki krul

  super anime, pozdrawiam ;)))))))))))))))))

  +2
  10,0 rating
 7. cornczak

  cornczak

  Co tu dużo mówić, anime psychologiczne ciekawa sytuacja społeczna która rozwalała moje komórki mózgowe nad tym jak pogodzić współistnienie ghouli i ludzi.
  Ostatecznie seria podeszła tak po macoszemu do tematu że po ostatnim odcinku ostatniego sezonu chciałem się poprostu zabić żeby zapomnieć tą serię.
  Pierwszy sezon może być jeszcze na plus ale to co dzieje się w następnych to robienie z widza idioty który po zwabieniu się na pierwszym sezonie uznali że mogą zrobić jeszcze większe dno i progresować tak z każdym sezonem aż do momentu typu “nie wiem co się dzieje ale trzeba pchać fabułę do przodu”.
  Serdecznie nie polecam, pierwszy sezon to tylko pułapka na obejrzenie kolejnych sezonów.
  jeśli nadal chcesz obejżeć to z marszu leć czytać mangę, jest o niebo lepsza.

  +2
  1,0 rating