Blend S

Bohaterką jest dziewczyna imieniem Maika, która z natury ma pecha, przez co łatwo wpada w różne kłopoty. Ponadto pracuje ona w kawiarni, w której wszystkie kelnerki muszą ukazywać pewne "cechy" (jak "tsundere" czy "młodsza siostra") obsługując klientów. Menadżer zleca jej bycie "ekstremalną sadystką", tak więc musi stać się dominującą i agresywną osobą

Załóż konto i oznacz odcinek jako obejrzany!
 1. Hassar

  Hassar

  Bardzo dobre anime. Fabuła jest oparta na prostym pomyśle, który jest jednak oryginalny i stanowi źródło coraz to nowych wątków. Historia jest pozbawiona walk i zwrotów akcji, a mimo to bardzo dynamiczna. Można tu znlaleść relaksujące okruchy życia, elementy komediowe i delikatny, niewinny romans.
  Postacie są bardzo różnorodne, opatre na popularnych schematach, wykorzystanych w odmienny sposób. Ciekawe bywają kontrasty pomiędzy odgrywanymi rolami, a prawdziwymi osobowościami bohaterek.
  Zarowno kreska jak i muzyka są przyjemne. W różnych sytuacjach postacie płynnie przechodzą w formę chibi, która bywa naprawdę urocza.
  W moim odczuciu więlką zaletą Blend S jest to, że unika popularnych błędów innych tego typu produkcji. Każdy odcinek szanuje swój czas: mimo spokojnych wydarzeń tempo akcji jest dość szybkie, wątki nie są przeciągane, żarty rzucane są naturalnie. Wraz z biegiem czasu głowny motyw codziennej obsługi klientów ciągle jest obecny, inne wydarzenia, dzieją się naturalnie wokół niego. Zakończenie nie serwuje nam na siłę wymuszonych emocji, rozłąki i niepewności, co bywa wadą podobnych produkcji. Fanserwis należy do tych raczej niewinnych.

  Podsumowując: przyjemne, relaksujące okruchy życia. Trzymają równy poziom przez wszystkie 12 odcinków. Świetnie wykonane, unikające typowych błędów takich produkcji.

  0
  9,0 rating
 2. Azi

  Azi

  Anime Blend S uważam za godne polecenia. Bardzo spodobał mi się fabuła. Nie była historia pełna zwrotów akcji i niesamowitych wydarzeń, lecz takie anime…. do zrelaksowania, zobaczenia jak wygląda praca w kawiarni. Rzecz jasna przedstawione jest to w tak zwanym krzywym zwierciadle.
  Fabuła pomimo, że może wydać się na pierwszy rzut oka trochę dziwna,ale jak najbardziej wciąga, jest to naprawdę miła odskocznia.
  Kreska bardzo przyjemna dla oka, estetyczna, w sumie niema do czego się doczepić.
  Kolejne anime, w którym jest masa różnorodnych bohaterów, którzy znajdą swoich odbiorców.
  Co do muzyki, no sami wiecie. Opening to genialny mem, który jest znany poza środowiskiem fanów ryżowych opowieści. Co do endingu, niestety nie pamiętam go ;c

  Podsumowując, anime jest świetnie wykonane. Nadaje się do osób, które chcą odpocząć przy czymś spokojnym, jaki i dla tych, którzy chcieliby się pośmiać. Jeszcze raz gorąco polecam!

  0
  8,0 rating