Manga Tokyo Revengers otrzyma adaptację anime!

Oficjalna strona internetowa, która wystartowała kilka dni temu zapowiedziała, że manga Tokyo Revengers otrzyma w 2021r. adaptację anime. Strona poza datą premiery ujawniła również film i grafikę promujące nadchodzącą produkcję.

Niestety to wszystkie udostępnione do tej pory informacje. Gdy tylko pojawi się coś nowego w tej sprawie najprawdopodobniej o tym wspomnimy, więc śledźcie nas na bieżąco.

Dla zainteresowanych zostawiam zarys fabularny.

Oglądając wiadomości, Takemichi Hanagaki dowiaduje się, że zmarła jego dziewczyna z czasów szkoły średniej, Hinata Tachibana. Jedyna dziewczyna, jaką kiedykolwiek miał, została właśnie zabita przez nikczemną grupę znaną jako Tokyo Manji Gang. Mieszka w kiepskim mieszkaniu o cienkich ścianach, a jego sześć lat młodszy szef traktuje go jak idiotę. Poza tym jest kompletnym prawiczkiem. W szczytowym momencie swojego życia, nagle przeskakuje o dwanaście lat wstecz do czasów szkoły średniej !! Aby uratować Hinatę i zmienić życie, które spędził na ucieczce, beznadziejny półetatowiec Takemichi musi celować na szczyt najbardziej złowrogiego gangu w Kanto!


 

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *