Popular Movies
to Watch Now

Most watched movies by days

Historia koncentruje się na związku między Tsuneo i Josee. Tsuneo jest studentem uniwersytetu, a Josee to młoda dziewczyna, która rzadko wychodzi sama z domu, ponieważ jeździ na wózku inwalidzkim. Tsuneo po raz pierwszy spotyka dziewczynę, gdy Josee i jej babcia wybierają się razem na poranny spacer.
W lesie Elior, pokrytym śniegiem i lodem, zamrożonych zostało pięćdziesiąt elfów. Pewnego dnia las odwiedza duszek – Pack, który odnajduje uwięzioną w lodzie dziewczynę i uwalnia ją. Emilia, bo tak na imię ma dziewczyna, jest w połowie elfką, która wyglądem do złudzenia przypomina Wiedźmę, która kiedyś zdewastowała połowę świata. Odrzucona przez wszystkich, z piętnem dawnych wydarzeń, na które nie miała wpływu, Emilia żyje samotnie w lesie Elior. Jej jedynym towarzystwem jest Pack, który postanowił chronić dziewczynę, a jest przed czym, ponieważ do lasu zawitał Sędzia, Melakuera, który ma zamiar osądzić dziewczynę, za coś czego jeszcze się nie dopuściła, za to kim może się stać… Czy jedyna więź, którą udało się stworzyć Emilii, okaże się dostatecznie silna, by przeciwstawić się przeznaczeniu?
Krótki, animowany teatrzyk pokazujący, jak zachować się w kinie, puszczony przed wyświetleniem filmu Re:ZERO – Starting Life in Another World – Memory Snow
Gdy bohaterowie wybierają się do supermarketu Suguru wygrywa w loterii wycieczkę na Okinawę. Nasza paczka bohaterów czym prędzej pakuje się na swoje najlepsze wakacje. Po dotarciu na wyspę Natsumi poznaje Aoi Nizato, dziewczynę, która jest jej rówieśniczką. Aoi pracuje również w pensjonacie, w którym bohaterowie się zatrzymują. Po pewnym czasie tę dwójkę łączy silna przyjaźń
Tanjiro, po ukończeniu treningu i po powrocie do zdrowia, wraz z siostrą i przyjaciółmi wyrusza na misję z potężnym Filarem Płomienia – Kyojuro Rengoku! Czy dadzą radę ochronić pasażerów pociągu przed Demonem Niższej Rangi Księżyców Kizuki? Jak Łowcy Demonów zachowają się w obliczu zagrażającego niebezpieczeństwa?
Tokio, rok 2036. Medycyna zdołała pokonać śmierć… Ludzie żyją bez ryzyka chorób, kontuzji i mają gwarantowane 120 lat życia. Wszystko za sprawą S.H.E.L.L., systemu, który za pomocą nanomaszyn leczy, ale także kontroluje ludzi. Youzou Oba jest uzależniony od narkotyków. Podczas deficytu środków wdaje się w nielegalne działania Masao Horiki, tajemniczego mężczyzny, który zajmuje się ulicznymi wyścigami. Podczas jednej z akcji Youzou natrafia na zdeformowanego człowieka cierpiącego z powodu fenomenu Human Lost i sam staje się ofiarą tego zjawiska. Mężczyznę ratuje tajemnicza dziewczyna, która posiada specjalne moce. Jak się okazuje, Youzou też posiada dziwne nadzwyczajne umiejętności
Kashou Minaduki, wywodzący się z japońskiej rodziny o długoletniej tradycji związanej ze słodkościami, przeprowadza się do nowego miejsca, by otworzyć swoja własną cukiernię o nazwie “La Soleil”. Przy rozpakowywaniu swoich rzeczy okazało się, że wraz z nim przyjechały należące do jego siostry dwie kocie dziewczyny – Chocola i Vanilla. Kashou próbował je odesłać z powrotem do domu, jednak te tak płakały i błagały go, by mogły z nim zostać… że w końcu poddał się i otworzył sklep wraz z nimi. NEKOPARA OVA bazuje na pierwszej części visual novel o tym samym tytule – jednak zawiera dodatkowe elementy i sceny, które występują tylko w anime.
Fuyuki—otoczone oceanem i górami miasto staje się miejscem odwiecznego rytuału. Aby zdobyć mitycznego Świętego Graala, mającego spełnić dowolne życzenie posiadacza, siedmiu mistrzów dostaje siedem wybranych przez Graala dusz bohaterów. Owe dusze, czy też słudzy, to: Saber, Lancer, Archer, Rider, Caster, Assassin, Berserker. Każdy mistrz ma zawrzeć kontrakt z wyznaczonym sobie sługą i walczyć na śmierć i życie z innymi mistrzami oraz sługami, dopóki nie zostanie tylko jedna para… Oto “Wojna o Świętego Graala”. Historia skupia się głównie na Rin Toosace. Po śmierci ojca, Rin bierze udział w Wojnie o Świętego Graala jako dziedziczka rodu Toosaka ze swym sługą Archerem. Wkrótce jednak odkrywa, że Shirou Emiya, chłopak z jej szkoły, został zamieszany w walki i niespodziewanie ratuje mu życie
Film jest adaptacją drugiej ścieżki gry “Fate/stay night”. Tym razem główną kobiecą bohaterką zostaje Rin Tohsaka. Poznajemy również tajemnicę przeznaczenia Shirou.
Historia ma miejsce w 2015 roku, podczas końcowej ery panowania magii. Stworzona na potrzeby chronienia ludzkości organizacja Caldea zajmuje się obserwacją świata widzianego jedynie za pomocą magii, a także świata mierzonego za pomocą nauki – w celu chronienia ludzi przed ich wymarciem. Dzięki pracy włożonej w badania udało się przewidzieć drogę rozwoju ludzkości na kolejne 100 lat. Jednakże nagle bez żadnego ostrzeżenia ta droga zniknęła. Na rok 2017 zapowiedziano niepotwierdzone wymarcie ludzkości. Prawdopodobna przyczyna zmierzchu ludzi została odnaleziona w 2004 roku w japońskim mieście Fukuoka. Pojawiła się w tym miejscu „niezaobserwowana dotychczas rzeczywistość”, która do tej pory nie istniała. Organizacja Caldea wydaje Wielki Rozkaz (tytułowy Grand Order) dla „Ekspedycji Świętego Graala”, która ma zadanie wyśledzić, odkryć i spróbować zniszczyć osobliwość, która prawdopodobnie będzie stać za wyginięciem ludzkości.

Featured TV Series

, 2021 – 2021

Uramichi Onii-san

Najnowszy odcinek: 3
Uramichi Omota to 31-letni mężczyzna, który pracuje jako instruktor gimnastyki w programie edukacyjnym dla dzieci pt. „Razem z Mamą”. Przed swoją młodą publicznością musi prezentować wesołą i energiczną postawę. Jednak poza pracą, a czasem nawet przed kamerami, nie może powstrzymać się od powrotu do swojej prawdziwej osobowości, która jest przeciwieństwem jego telewizyjnego odpowiednika. Prawdę mówiąc, jest nieszczęśliwy i ma dość swojego obecnego stylu życia. Jest to czarna komedia, która ujawnia niezbyt jasną rzeczywistość dorosłości, używając jej bohaterów jako niefortunnych przykładów.

Hot Premieres