Ocena 0.0

Musisz się zalogować, żeby zapisywać odcinki do listy obejrzanych.

Shuumatsu no Harem

World's End Harem, 終末のハーレム
Status: Ongoing Studio: , Opublikowane: 2021 Czas: Unknown Sezony: Typ: TV Opublikowane przez: Suder Wydano dnia: Zaktualizowane :

Opis Shuumatsu no Harem

Młody badacz Reito Mizuhara, u którego zdiagnozowano stwardnienie rozsiane, ma zostać uśpiony do czasu znalezienia lekarstwa. Mając mało czasu, Reito postanawia wyznać swoje stłumione uczucia swojej sympatii z dzieciństwa Erisie Tachibanie. Gdy Reito zasypia, a jego świadomość zaczyna zanikać, Erisa wpada do pokoju i deklaruje, że będzie na niego czekać.
Pięć lat później Reito budzi się w postapokaliptycznym świecie, w którym cztery lata wcześniej 99,9% światowej populacji mężczyzn zostało wykorzenionych przez wirusa zabijającego jedynie mężczyzn. Jest on zatem jednym z nielicznych mężczyzn, którzy uodpornili się na tego wirusa z powodu leczenia stwardnienia rozsianego. Reito i pozostali czterej mężczyźni są teraz nieocenionymi zasobami ludzkości i oczekuje się, że zapłodnią jak najwięcej kobiet. Jednak Reito jest zdeterminowany, aby znaleźć Erisę i odmawia kochania się z innymi kobietami. Skoro pokusy czają się za każdym rogiem, czy uda mu się zatrzymać kobietę swoich marzeń?

Oglądaj Shuumatsu no Harem

Odcinek
Tytuł odcinka
Data wydania

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *