Ocena 6.60

Musisz się zalogować, żeby zapisywać odcinki do listy obejrzanych.

Pokemon Movie 14 Black: Victini to Shiroki Eiyuu Reshiram

Pokemon the Movie: Black - Victini and Reshiram, Gekijouban Pocket Monsters Best Wishes: Victini to Shiroki Eiyuu Reshiram, Pokemon Best Wishes!: Victini to Shiroki Eiyuu Reshiram, Victini and the White Hero: Reshiram, 劇場版 ポケットモンスター ベストウイッシュ ビクティニと白き英雄 レシラム
Status: Completed Studio: Opublikowane: 2011 Czas: 1 hr. 36 min. Typ: Movie Odcinki: 1 Opublikowane przez: Suder Wydano dnia: Zaktualizowane :

Opis Pokemon Movie 14 Black: Victini to Shiroki Eiyuu Reshiram

W dawnych czasach potężne i kwitnące Królestwo Vale pogrążyło się w chaosie. Dwaj synowie władcy zwrócili się przeciwko sobie, uwalniając moce swoich legendarnych pokemonów Reeshirama i Zekroma, których walka zakłóciła Smoczą Moc, która dostarczała królestwu energii. Z pomocą mitycznego Pokémona Victini udało się przywrócić równowagę, a Smocze Moc zostały związane mieczem Vale. Jeśli miecz zostanie przeniesiony, zniszczenie znów stanie się faktem. Damon jest potomkiem rozproszonego ludu Vale, próbuje przywrócić królestwu i jego ludziom dawną świetność. Udaje mu się przywołać Legendarnego Pokémona Zekroma, którego celem jest podniesienie Miecza z Vale i okiełznanie mocy Smoczej Mocy. Tymczasem Satoshi i jego towarzysze odwiedzają Eindoak Town, położone u stóp Miecza Vale. Konfrontując się z planem Damona, pomagają Victiniemu, strażnikowi Vale, w powstrzymaniu planu i zapobieganiu powtórzeniu się tragedii, która wydarzyła się tysiąc lat temu.

Oglądaj Pokemon Movie 14 Black: Victini to Shiroki Eiyuu Reshiram

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *