1. Home
  2. Given
Ocena 8.35

Musisz się zalogować, żeby zapisywać odcinki do listy obejrzanych.

Given

ギヴン
Status: Completed Studio: Opublikowane: 2019 Czas: 22 min. per ep. Sezony: Typ: TV Odcinki: 11 Opublikowane przez: Krzysztof Wydano dnia: Zaktualizowane :

Opis Given

Uenoyama Ritsuka to nastolatek, którego największą pasją jest gra na gitarze. Pewnego dnia w szkole, gdy Uenoyama udaje się do swojego zwyczajowego miejsca na drzemki, napotyka śpiącego chłopaka, obok którego leży gitara z pękniętą struną. Jak się później okazuje, nastolatek nazywa się Sato Mafuyu i rozpaczliwie chce nauczyć się grać na wspomnianym instrumencie. Uenoyama niechętnie zgadza się na jego prośbę, wprowadzając Mafuyu w pełen tajemnic i inspiracji świat muzyki.
Niestety, w środku Sato walczy z prześladującymi go demonami, które przypominają o sobie na każdym kroku. Ritsuka zaczyna żywić głębsze uczucia do Mafuyu i chce dowiedzieć się wszystkiego o chłopaku, który skradł jego serce. Stopniowo wiemy coraz więcej na temat skrytego i zamkniętego w sobie Sato, któremu dzięki muzyce udaje się ostatecznie rozprawić ze zmorami swojej przeszłości i rozpocząć nowy rozdział w życiu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *