Ocena 8.38

Musisz się zalogować, żeby zapisywać odcinki do listy obejrzanych.

Bakuman. 2

Bakuman., Bakuman Season 2, バクマン。2ndシーズン
Status: Completed Studio: Opublikowane: 2011 Czas: 24 min. per ep. Sezony: Typ: TV Odcinki: 25 Opublikowane przez: Wojtus Big Nose Wydano dnia: Zaktualizowane :

Opis Bakuman. 2

Narzekasz, że masz zbyt dużo zadane? Nie potrafisz zmusić się do pracy? To anime jest właśnie dla ciebie! Oglądając poczynania młodych, aczkolwiek już doświadczonych mangaków – Mashiro i Takagiego, nie sposób nie nabrać motywacji i sił do działania. Ashirogi Muto dają z siebie wszystko po raz kolejny!
Fani pierwszej części będą zachwyceni. Twórcy nie tylko kontynuują niedokończone wątki z 'jedynki’, ale też wprowadzają masę nowych, równie udanych. Momentami seria nabiera dramatyzmu, jakiego dotąd w Bakumanie nie widzieliśmy, a następnie zaskakuje kolejną dawką miłego, stonowanego humoru.
Również sceptycy, którzy rzucili pierwszą część w kąt, powinni się skusić. Twórcy odrobili lekcje i w miarę możliwości zredukowali wszystkie niedoskonałości zarzucane poprzedniczce. Odrealnione relacje Mashiro i Azuki wreszcie nabierają „ludzkich” kształtów, praca dwadzieścia cztery na siedem kończy się pogorszeniem zdrowia i problemami nie tylko w szkole, a mangowy rynek pokazuje pazur

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *