Ocena 8.52

Musisz się zalogować, żeby zapisywać odcinki do listy obejrzanych.

Ansatsu Kyoushitsu 2

Assassination Classroom Second Season, Ansatsu Kyoushitsu Season 2, Ansatsu Kyoushitsu Final Season, 暗殺教室 第2期
Status: Completed Studio: Opublikowane: 2016 Czas: 23 min. per ep. Sezony: Typ: TV Odcinki: 25 Opublikowane przez: Wojtus Big Nose Wydano dnia: Zaktualizowane :

Opis Ansatsu Kyoushitsu 2

Odcinki 1-4:
Wraz z rozpoczęciem trzeciego semestru, z klasy 3E odchodzi Takebayashi, który liczy na nowy start i uznanie rodziny jako uczeń klasy A. Chociaż już na początku orientuje się, że nie wygląda to tak, jak myślał, posłusznie słucha rozkazów dyrektora i przewodniczącego, by nie zawieść oczekiwań innych. Kiedy jednak zostanie postawiony przed wyborem zaważającym na jego przeszłej edukacji oraz koleżeństwie, jaką decyzję podejmie?
Odcinki 5-8:
Do ukończenia szkoły pozostał już niecały miesiąc. Większość uczniów z klasy 3E zaczyna już poważnie myśleć o swojej przyszłości i liceach, do których udadzą się po skończeniu gimnazjum. W międzyczasie, w dzień przed walentynkami, Maehara stwarza dobrą okazję do zabicia Koro-senseia, zapraszając wyraźnie chcącą mu coś powiedzieć Okano na karaoke. Kiedy plan zabójstwa kończy się fiaskiem, a dziewczyna orientuje się, że została wykorzystana, nie chce nawet rozmawiać z kolegą. W ten sposób Koro-sensei informuje Maeharę, że jeśli ten w walentynki nie dostanie od Okano czekolady, będzie musiał pogodzić się z myślą, że na jego świadectwie będzie widniał napis „playboy”!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *