Ocena 7.13

Musisz się zalogować, żeby zapisywać odcinki do listy obejrzanych.

Ai Yori Aoshi

Ai Yori Aoshi, Bluer Than Indigo, 藍より青し
Status: Completed Studio: Opublikowane: 2002 Czas: 23 min. per ep. Sezony: Typ: TV Odcinki: 24 Opublikowane przez: Wojtus Big Nose Wydano dnia: Zaktualizowane :

Opis Ai Yori Aoshi

Spokojna, tradycyjna Japonia… właśnie tam dwa wielkie rody Sakuraba i Hanabishi postanowiły połączyć swoje dzieci małżeństwem. Sami zainteresowani mieli wtedy po 4 latka i widzieli się tylko przez chwilę. Jak widać to wystarczyło, aby mała Aoi Sakuraba pokochała Kaoru całym swoim małym serduszkiem. Kolejne lata jej życia wypełniała myśl o samodoskonaleniu się, aby w przyszłości stać się dla swego wybranka wspaniałą żoną. Niestety, stała się rzecz straszna… W przeciwieństwie do domu Sakuraba w domu Hanabishi nie było miłości. Małego Kaoru rozdzielono z matką, nie szczędzono mu batów. Gdy Kaoru podrósł, opuścił dom. Przez wiele lat żył z myślą, że nie ma już nikogo na tym świecie, kogo mógłby nazwać rodziną.
Pewnego dnia wracając do domu, trafia na stacji metra na zagubioną dziewczynę. Nieznajoma mówi, że przyjechała po to, aby odnaleźć drogą jej sercu osobę. Jedyna wskazówką, jaką posiada, jest zdjęcie z dzieciсstwa. Na tym zdjęciu Kaoru ze zdumieniem rozpoznaje siebie i mała narzeczoną, która podrosła i kocha go jeszcze mocniej niż wcześniej. Nie wszystko układa się po ich myśli. Opiekunka Aoi, Miyabi Kagaurazawa, nie pozwala spotykać się jej, z biednym studentem, jakim jest w tej chwili Kaoru. Jednak zwycięża opór Aoi i młodzi przenoszą się do wspaniaіej posiadłości nadzorowanej przez Miyabi. Wkrótce do domu wprowadzi się Tina Foster, amerykańska koleżnka Kaoru i Taeko Minazuki, pragnąca pracować jako pomoc domowa. Obie polubią bardzo naszego bohatera. Dom stanie się świadkiem wielu zabawnych zdarzeń i rodzącej się miłości pomiędzy Aoi i Kaoru

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *